O nás

Spoznajte Do digital

Ako pracujeme

Sme malá digitálna agentúra s dostatočne veľkými skúsenosťami pre akúkoľvek spoluprácu. Máme za sebou nielen kopec spoluprác so značkami zo Slovenska a Maďarska, ale aj reálnych výsledkov. Takých, z ktorých sa tešia majitelia e-shopov aj marketingoví a brand manažéri.

Rovnako ako v komunikácii sme transparentní aj pri práci Takže vám veľmi radi pridelíme prístup do reklamných systémov, aby ste si priebeh aktivít mohli kedykoľvek pozrieť. Urobíme všetko pre to, aby ste si výsledky našej práce videli nielen v reportoch, ale aj vo zvýšených objednávkach a vypredaných skladoch.

Naše hodnoty

Zakladáme si na profesionalite a dôvere. To isté však očakávame aj od vás, takže veci sa neudejú zo dňa na deň, ale podľa plánu a dohody. Zbytočné naťahovačky oberajú o čas, ktorý môžeme venovať rozvoju a optimalizácii vašich kampaní. Beszélünk magyarul, english a aj po slovensky vieme 😀 

Kto sme?
Jozef Simon

Jozef Simon

CEO,
Online marketingový špecialista

S online marketingom som začal počas štúdia na Coventry University v Anglicku. Po návrate na Slovensko som pôsobil v Poisťovni Slovenskej Sporiteľne a neskôr v Pelikáne. Výkonnostnému online marketingu som sa začal venovať v reklamných agentúrach Visibility a Volis International.

Linkedin Instagram
Tomáš Szalay

Tomáš Szalay

Online marketingový špecialista

Po skončení univerzity som pomáhal s online marketingom malým firmám. Fulltime-ovo som sa tomu začal venovať v dodigital.sk. Momentálne sa špecializujem na google kampane a emailový marketing pre veľké firmy ako Andreashop.sk alebo Solik.sk. Vo voľnom čase sa venujem otužovaniu a diaľkovému plávaniu. Som dlhoročný člen Ľadových medveďov Bratislava.

Linkedin Facebook
Tomáš Pittner

Tomáš Pittner

Marketingový špecialista na sociálne siete

Online marketingu sa profesionálne venujem od roku 2014. Špecializoval som sa na veľké podujatia - školenia, workshopy so svetoznámymi rečníkmi ako Brianom Tracy alebo Tony Robbins. Spolupracoval na rôznych projektoch pre renomované školiace firmy. Som certifikovaný ppc špecialista priamo spoločnosťou Facebook. Vo voľnom čase rád cestujem, spoznávam nové kultúry, venujem sa turistike a osobnému rozvoju.

Facebook
Denis Galbavý

Denis Galbavý

Online marketingový špecialista

Prvýkrát som sa stretol s online marketingom vo svojej predchádzajúcej práci v eshope v ktorom som pracoval 4 roky. Vďaka čomu som zistil, že ma marketing baví tak som sa začal vzdelávať v tejto oblasti a neskôr som získal aj prácu v reklamnej agentúre. Momentálne sa špecializujem na Google reklamu kde využívam nadobudnuté skúsenosti aj zo strany klienta. Po práci si rád zahrám futbal alebo si prečítam dobrú knihu.

Linkedin Facebook